Ticari kullanıma en uygun tır brandası modelleri Ersel çadır güvencesi ile istediğiniz ölçü ve baskı kalitesi ile üretilmektedir. Bugüne kadar yaptığımız bir çok tır brandası modeli bulunmakta olup renk seçimi, branda üzeri baskı ve ebatlar sizlere en ekonomik fiyatlar eşliğinde sunulmaktadır. İstanbul Branda imalat merkezimizde üretilen Tır Brandaları Türkiye’nin her bölgesinden talep görmekte olup sizlerde nerede olursanız olun firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Tır Brandası Özellikleri

  • Klasik tır brandasına göre yükleme boşaltma işlemlerine hız kazandıran Kayar Yan Perde sistemi, uluslararası nakliyecilerin ve günde birkaç sefer yapan yurtiçi ve şehir içi nakliyecileri için de idealdir.
  • Perde 13.6m’lik bir araçta yaklaşık 1.5m’ye toplanabilmektedir. Perde istenildiği takdirde tamamen çıkartılabilmektedir. Sistem, isteğe göre perdenin sağdan sola veya soldan sağa açılabilmesine imkan vermektedir. Yükün araç içinde savrulması veya dış etkenler sebebi ile meydana gelebilecek yan darbelere karşı 1100 dteks polyester iplikten panama dokuma 900 gr/ m2 branda kullanılmaktadır. Branda ayrıca her 60 cm’de bir  herbiri 10-11 tona kadar dayanıklı yapışabilir kolonlar ile takviye edilmiştir.
  • Tercihen Panama branda üzerine yapılacak digital baskı ile ürünlerinizin tanıtımının yapılması imkanı da mevcuttur.