İmalatı üretimi kendimize ait olan Kamyon Barandalarını Türkiye’nin her yerine gönderebiliyoruz. Kamyon brandası ihtiyaçlarınızda size en uygun ölçülerde dünya standartlarında, kaliteli hammadde ve işçilik ile en uygun fiyatlarla. Size özel teklif için iletişim bölümünden hemen şimdi uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kamyon Brandası Özellikleri

  • İthal( 680 gr/m2 ağırlığında) yada yerli (650 gr/m2 ağırlığında), 1100 dteks 9×9 polyester iplikle dokuma,-30°C ile +70°C ısı farklılıklarına dayanıklı PVC kaplı branda ile üretilmektedir.Sıcak hava ısı kaynak sistemi ile otomatik yapıştırma tekniğiyle üretilmektedir.İskelet üzerinde brandanın metal ile buluştuğu noktalarda aşınmayı önlemek için çift kat branda desteği uygulanır. Kapakta kayış köprü sistemi kullanılmaktadır.
  • Klasik kamyon brandasına göre yükleme boşaltma işlemlerine hız kazandıran Kayar Yan Perde sistemi, günde birkaç sefer yapan yurtiçi ve şehir içi nakliyecileri için de idealdir. Perde istenildiği takdirde tamamen çıkartılabilmektedir. Sistem, istenilene göre perdenin sağdan sola veya soldan sağa açılabilmesine imkan vermektedir. Yükün araç içinde savrulması veya dış etkenler sebebi ile meydana gelebilecek yan darbelere karşı 1100 dteks polyester iplikten panama dokuma 900 gr/ m2 branda kullanılmaktadır. Branda ayrıca her 60 cm’de bir herbiri 10-11 tona kadar dayanıklı yapışabilir kolonlar ile takviye edilmiştir.